Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:

Rohový set

- TOP - [28.10. 2020]

Rohový set - 1
Rohový set - 2

Predám peknú zachovalú rohovú lavicu s uložnym priestorom stôl a dve stoličky. Rozmery lavice dlhšia strana 104x35cm, kratšia strana 67x35 stôl 100x60x72.

Rohový kuchynský set
Predám kuchynský rohový set vo výbornom stave. Rozmery: lavica 124x168x58, stôl 110x70. Cena 170 eur.

170 € Považská Bystrica
017 01
60 x
Označiť zlý inzerát Chybnú kategóriu Ohodnotiť užívateľa Zmazať/Upraviť/Topovať

Jedálenský rohový set (stôl, 2 stoličky, rohová lavica) - [11.11. 2020]
Jedálenský rohový set (stôl, 2 stoličky, rohová lavica)
Predam skoro nepouzivanu jedalensku zostavu (rohova lavica, 2 stolicky, stol). Stol 110x70, vyska 75.5. Lavica 167x127 Vlastny vynos z bytu a odvoz, BA Dlhe Diely. V pripade zaujmu prvotny kontakt emailom, cislo neplatne. Dakujem

80 € Bratislava
841 05
268 x

Jedalensky rohovy set - [27.10. 2020]
Jedalensky rohovy set
Predam jedalensky rohovy set (stol+lavica). Stol s lavicami su bez poskodeni v 100% stave ako nove. Dekor dreva dub bardolino natural. Potah cierna EKO koza. Rozmery: lavička veľká: 80,5 x 150 x 33 cm lavička malá: 80,5 x 75 x 33 cm stôl: 74,4 x 150 x 75 cm

200 € Pezinok
900 26
294 x

Rohový set - [24.10. 2020]
Rohový set
Predám rohovú lavicu,lavice sú s úložným priestorom, dve stoličky a stôl. Vo veľmi dobrom stave.

120 € Komárno
946 51
174 x

Rohová lavica - [3.10. 2020]
Rohová lavica
Predám moderný čalúnený rohový set vo veľmi dobrom stave. Rohová lavica nie je nijak poškodená, s bežnými známkami používania - v sedacej časti, stačí vyčistiť. Poskytuje pohodlie pri sedení, je mäkká, dá sa na nej aj poležať. Súčasťou je aj väčia, minimálne používaná, taburetka. Drevo je vo farebno ...