Čo: PSČ (miesto): Okolie: km Cena od: - do:

Inzerát bol vymazaný.

List inzerátů Galéria Zobrazených 1-15 inzerátov z 67 Cena Lokalita Zobrazenie

Rohová lavica - TOP - Ponuka - [27.7. 2016]
Rohová lavica
Predám jedálenský kút skladá sa z rohovej lavice, jedálenského stola a 4 stoličiek. Rozmery lavice: 150x230cm, rozmery stola 116x80cm. Cena 510€, vieme sa dohodnúť. Osobný odber možný na J.Simora 6, prípadne zabezpečím odvoz.

Dohodou Nové Zámky
940 02
21 x

zachovalá rohová lavica + stôl - Ponuka - [27.7. 2016]
zachovalá rohová lavica + stôl
Predám túto veľmi zachovalú rohovú lavicu + okrúhly stôl ( priemer 93 cm ) Kontaktovať telefonicky

Ponúknite Považská Bystrica
017 01
18 x

Jedálenská rohová lavica - Ponuka - [27.7. 2016]
Jedálenská rohová lavica
Predám jedálenskú rohovú lavicu s dvoma stoličkami, lavica aj stoličky sú drevené s čalúnením tmavohnedej farby. Set je zachovalý a vidno na ňom opotrebenie /viď foto/, ale ešte môže dobre poslúžiť. Pod sedacou časťou lavice je veľký úložný priestor. Set ponúkam za symbolickú cenu 20 eur.

20 € Šaľa
927 01
41 x

Rohová lavica - Ponuka - [26.7. 2016]
Predám zachovalú rohovú lavicu v rozmeroch: 150x110 vrátane stola a 2 ks stoličiek.

100 € Nitra
952 01
53 x

Ponúkame zachovalú, kuchynskú rohovú lavicu s 2 stoličkami.Poťah bol menený pred 2 rokmi. Možnosť odvozu ihneď.

40 € Humenné
066 01
53 x

rohová lavica - Ponuka - [26.7. 2016]
rohová lavica
Predám úplne novu rohovú lavicu s úložnim priestorom nepoužívanú. 80-90 roky červena koža biele boky je zabalená v pôvodnom balení dohoda možná foto ilustračna

predam rohovu lavicu
predam rohovu lavicu v zachovalom stave Rohova lavica+rozkladaci stol+2xtaburetka cena 120 a este konferencny stolik s dvoma tmavymi sklamy pekny cena 30 volat na tel.0915741153 alebo dohoda

Rohova lavica - Ponuka - [25.7. 2016]
Luxusny kuchynsky kut , makky pohodlny 130x170x90 vyska , novy nepouživany, drevo masiv,hlbka 60cm,odkladaci pristor

900 € Bratislava
811 01
65 x

Masívny záhradný nábytok - TOP - Ponuka - [25.7. 2016]
Masívny záhradný nábytok
Predám záhradný nábytok z prírodného dreva. Rohová lavica s úložným priestorom + 4 kreslá a stôl. Stav 100 %.

940 02
1007 x

Predam calunenu rohovu lavicu - Ponuka - [24.7. 2016]
Predam calunenu rohovu lavicu
Predam calunenu rohovu lavicu s opierkou, bezovo-hneda farba, ocelove nohy, sklada sa z 3 dielov, je mozny predaj aj samostatne. Rozmery: hlbka sedadla od steny 55 cm, vyska sedadla od zeme 49 cm, dlzka rovnych lavic 2x 200 cm, Rohova lavica 230 x 145 cm. Kvalitny a na dotyk prijemny potah z latky ...

V texte Bratislava
841 05
43 x

Rohova lavica so stolom a stoličkami - Ponuka - [24.7. 2016]
Rohova lavica so stolom a stoličkami
Predám rohovú lavicu zo stolom a stoličkami dobrý stav bez poskodenia za symbolickú cenu 60 eur.

55 € Trenčín
914 01
103 x

Predám kuchynskú rohovú lavicu - Ponuka - [22.7. 2016]
Predám kuchynskú rohovú lavicu
Predám rohovú kuchynskú lavicu,dve stoličky jedna rohová lavica a stôl. Cena:60€